Noże do listów i kopert


W dzisiejszych czasach większość osób przesyła życzenia, używając telefonów komórkowych bądź też portali społecznościowych. Jednak nadal istnieją miłośnicy listów oraz życzeń przekazywanych drogą pocztową. To właśnie dla nich wyjątkowym przedmiotem mogą okazać się noże do listów i kopert, które są również pożądane przez kolekcjonerów.


Noże do listów jako przedmiot kolekcjonerski
Z pewnością noże do listów i kopert są przedmiotem na co dzień rzadko spotykanym. Dlatego też tym bardziej zyskują wartość kolekcjonerską. W naszym sklepie odnajdą Państwo wiele okazów produkowanych w różnych okresach – chociażby w XIX i XX wieku. Pochodzą one również z wielu krajów – Polski, Francji, Niemiec czy też Austrii. Na naszej stronie oferujemy Państwu zatem wyjątkowe noże do listów oraz kopert, które zachwycą każdego kolekcjonera.


Zaskakujące motywy
Na szczególną uwagę zasługują pojawiające się na nożach motywy. Jest ich naprawdę wiele, dlatego też każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Są to chociażby motywy jeździeckie, na przykład z głową konia czy też motyw orła bądź smoka. Znajdą się również noże dla miłośników secesji, klasycyzmu oraz postmodernizmu. Oferujemy Państwu przedmioty w wielu stylach, dlatego też kolekcjonerzy mogą z powodzeniem powiększać własną kolekcję. Ponadto o każdy antyk dbamy z należytą uwagą, zaś przesyłka w naszym sklepie internetowym jest zupełnie darmowa.

Gabinetowy nóż do papieru. Gabinetowy nóż do papieru.
Producent: Antyki Galicja
Cena:

984,00 zł

szt.
zobacz więcej
nóż do listów - emaliowany nóż do listów - emaliowany
Cena:

660,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl