Kolekcja secesyjnego szkła, wybrane nowości
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

Galeria Antyki Galicja jest owocem wieloletniej fascynacji wyjątkowymi przedmiotami. Cenimy sobie kunszt najlepszych artystów, projektantów i rzemieślników. Chcemy się nimi dzielić. Dlatego oferujemy Państwu wyjątkowe dzieła sztuki, przedmioty rzemiosła artystycznego i designu. Specjalizujemy się we wzornictwie przełomu XIX i XX wieku i przedmiotach kolekcjonerskich i vintage. Posiadamy szeroką ofertę antyków i dzieł sztuki od epoki baroku, przez secesję, Art Deco do modernizmu.

Założycielem firmy jest Radosław Górski – inżynier, architekt, konserwator zabytków architektury i dzieł sztuki, antykwariusz. Jego liczne, pielęgnowane przez lata, kolekcjonerskie pasje zaowocowały zdobyciem fachowego wykształcenia, specjalistycznej wiedzy i wielu lat doświadczenia na rynku antykwarycznym.

Galeria Antyki Galicja stawia na profesjonalizm. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów został starannie wyselekcjonowany, przygotowany, a jeśli było to potrzebne, poddany konserwacji. Na życzenie do każdego zakupu dołączamy certyfikat autentyczności i fakturę.

Gwarantujemy sprawną obsługę i solidne przygotowanie przedmiotów do transportu.

Sprzedaż prowadzimy tylko w przestrzeni internetu, dla Państwa wygody udostępniamy możliwość odbioru osobistego zakupionych przedmiotów, pod adresami: w Myślenicach przy ulicy Wybickiego 17 oraz w Krakowie przy ulicy Bosackiej 11.

Serdecznie zapraszamy

Elżbieta Górska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl